Informačná sebaobrana

Placeholder

St Hroch

Bylo zjištěno, kdo Navalného v kolonii před jeho smrtí sledoval. Nový zvrat v případu zesnulého “Putinova nepřítele”?

Placeholder

Marián Moravčík

Kto by si pomyslel, že prejde sotva týždeň a Tucker Carlson zverejní rozhovor, ktorý významom nielen zatieni ten s Putinom, ale prakticky vymaže pojem „konšpiračná teória“ ako irelevantný.

Placeholder

Ivan Štubňa

Kto bol Alexej Navaľnyj? Jedni ho považovali za demokrata, neohrozeného bojovníka za slobodu, iní za zradcu…

Placeholder

Pavol Janík

To, že prostredný Šimečka je postihnutý šovinizmom – nenávisťou k slovenskému národu – sa prejavilo už pred desaťročiami, keď slovenčinu pokladal za jazyk, ktorý je fialový, drevený a napuchnutý ako jazyk obesenca.

Placeholder

Dušan Piršel

Bohužiaľ vnímam to tak, že celá živočíšna ríša človeka nevynímajúc je vplyvom klimatických zmien a extrémnych výkyvov počasia čoraz viac zraniteľná.

Placeholder

Marián Moravčík

Pred niekoľkými dňami zverejnil guvernér Floridy Ron de Santis predbežnú správu veľkej poroty Najvyššieho súdu Floridy, ktorá skúmala adekvátnosť a oprávnenosť protipandemických opatrení v USA, ktoré sa len v detailoch líšili od tých, ktoré sme museli dodržiavať na Slovensku.

Placeholder

Ivan Štubňa

Chcem sa zamerať na význam tohto rozhovoru, na jeho dopady na svetovú verejnosť, politikov na posolstvo VP, ktoré v západných médiách neodznelo.

Placeholder

Devana

V súčasnosti je na vytváranie chaosu používané nadmerné množstvo informácií, doslova informačný balast, v ktorom následne zanikajú myšlienky o podstate ľudského bytia a zmysle života človeka.

Placeholder

Marián Moravčík

Vladimír Putin nepovedal nič prekvapujúce, neočakávané ani šokujúce. Všetko sme vedeli, alebo vieme už dlhší čas. Prečo je teda namieste tvrdenie, že týmto rozhovorom sa odhalilo úplné morálne bahno Západu?

Placeholder

Marián Moravčík

Verím, že Tuckera Carlsona nie je treba našim čitateľom obšírne predstavovať. Pravdepodobne je tiež známe, že v minulých dňoch cestoval do Moskvy s hlavným cieľom – urobiť rozhovor s ruským prezidentom Vladimírom Putinom.

Placeholder

St Hroch

– čím Tucker Carlson vyděsil americký establishment?

Placeholder

Marián Moravčík

Ten, kto na Slovensku sleduje len správy mainstreamových médií (MSM), pravdepodobne nemá tušenia, že v USA, konkrétne v Texase, práve prebieha…

Návrat hore