17. 11. – strhávanie masiek a odhaľovanie lží politikov

Ilustračný obrázok: flickr

Obrázok je len ilustračný, nesúvisí priamo s textom.

Pôvodne som si myslel, že vzhľadom na množstvo informácií o týchto dejinných udalostiach už občania vedia kde je sever, ako sa ľudovo hovorí. Ale vzhľadom k pravicovej liberálnej kaviarenskej mafii, ktorá sa každoročne priživuje na tomto dianí, cítim povinnosť občanom pripomenúť ako to v skutočnosti bolo. Čerpal som z českého zdroja Špígl, ktorý spracoval obsiahly materiál založený na výpovediach ľudí, ktorí 17. november pripravovali a realizovali. Odporúčam čitateľom, aby si preštudovali nasledujúce články. Ide o môj preklad z českého originálu. Obsah považujem za pravdivý z jediného dôvodu. Materiál bol zverejnený v r.1991, kedy ešte neboli médiá zmanipulované, neboli na ne vyvíjané žiadne tlaky a neexistovali mediálni manipulátori, ktorí dnes skresľujú históriu. Materiál je obsiahly, publikovaný v roku 2020 na mojom blogu v troch častiach a má vysokú výpovednú historickú hodnotu. Výnimočne dopĺňa mozaiku udalostí, ktorá ešte stále nie je skompletizovaná.  Názor si môže urobiť každý sám. Dávam súhlas na voľné šírenie mojich článkov v odkazoch.
https://blog.hlavnespravy.sk/24442/ako-sa-rodil-17-november-1989-alebo-kto-reziroval-mrtveho-studenta-na-narodnej-triede-v-prahe-fakty-ktore-sa-doteraz-ludom-zamlcuju-i-diel/
https://blog.hlavnespravy.sk/24444/ako-sa-rodil-17-november-1989-alebo-kto-reziroval-mrtveho-studenta-na-narodnej-triede-v-prahe-fakty-ktore-sa-doteraz-ludom-zamlcuju-ii-diel/
https://blog.hlavnespravy.sk/24446/ako-sa-rodil-17-november-1989-alebo-kto-reziroval-mrtveho-studenta-na-narodnej-triede-v-prahe-fakty-ktore-sa-doteraz-ludom-zamlcuju-iii-diel/

Á propos:
Na záver možno konštatovať, že tisícky kompromitujúcich materiálov na vysokých politických funkcionárov bolo, ukradnutých, (viacerí politici z nich dlho ťažili a aj ťažia dodnes), skartovaných alebo uložených do FONDU Z. Bývalý minister vnútra R. Sacher podpísal prísne tajný dokument dňa 2. 4. 1990 pod číslom: OV-0017 K-90:

Text pokynu ministra Sachera je nasledovný:
1.Vyňať z ústrednej evidencie SEO VOS FMV evidenčné karty, ktoré sa týkajú prezidenta republiky, členov federálnej vlády, vlády Českej republiky, vlády Slovenskej republiky, poslancov FZ, poslancov ČNR, poslancov SNR a predákov politických strán.
2.Vyňať archívne materiály, uložené v operatívnom archíve SEO VOS FMV, ktoré sa vzťahujú k vyššie uvedeným osobám.
3.Uložiť registračné protokoly do plechových obalov a tieto zapečatiť. Zmeny v registrácii riešiť náhradným spôsobom s využitím lístkovnice a na počítači.
4.Evidenčné karty, archívne materiály a registračné protokoly uložiť do zvláštneho fondu SEO VOS FMV.
5.Okamžite signalizovať ministrovi vnútra ČSFR všetky prípady, ak lustrácie smerujú do okruhu osôb, uvedených v bode 1. tohto pokynu.

          A tak mnohí politici si počas dlhých rokov mohli mädliť ruky, že sa na nich neprišlo počas ich kariéry. Kto s kým spolupracoval (ŠTB, vojenská rozviedka i kontrarozviedka, KGB alebo dokonca dvojití agenti. Ako agenti pôsobili aj osoby vedené ako NO-tzv. nepriateľské osoby). Aj dnes sme svedkami toho, že niektorí ľudia ešte pôsobia vo vysokej politike a sú živým dôkazom, kto pripravoval a zúčastňoval sa na politických zmenách. Tí, čo sú na politickom dôchodku, ťahajú nitky z pozadia.

PS:   Zaujímavý je i materiál autora M. Dolejšího „Analýza 17. listopadu 1989“. Bol napísaný v roku 1990 a je aktuálny i dnes!!!
 https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Analyza_17_listopadu_1989.pdf
A tiež materiál so závažným dokumentom tu:
https://blog.hlavnespravy.sk/30999/reziseri-udalosti-roku-1989-fakty-a-nie-blaboly-sucasnej-moci/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore