Opozícia skúša zvrhnúť Fica po majdanovsky

Ilustračný obrázok: flickr

Obrázok je len ilustračný, nesúvisí priamo s textom.

To, čo sa na Slovensku deje, je pokus o majdanizáciu Slovenska a násilné zvrhnutie demokraticky zvolenej vlády – za pomoci Západu
 
Koncom septembra sa na Slovensku uskutočnili demokratické voľby, výsledky ktorých šokovali vtedajšiu koalíciu riadenú Západom. Napriek masívnym finančným dotáciám, podpore protislovenských politických mimovládok a prozápadnému mainstreamu  voľby prehrali.
 
Okamžite po demokratických voľbách novokreovaná opozícia začala masívne útoky proti novej koalícii s cieľom ich zvrhnutia. Nová vláda sa snaží vykydať Augiášov chliev a očistiť štát od marazmu a biedy, do ktorej nás vtiahol slovenský capo di tutti capi Matovič a jeho ďalší capi ako napr. Heger a ďalšie capie stádo. Mekotajúca súčasná opozícia zašla až tak ďaleko vo svojej prozápadnej lokajskej politike, že začala útočiť na základy demokracie a suverenitu Slovenska. Nimi organizované protesty nemajú nič spoločné s ráciom. Nemajú žiadne relevantné dôvody na zvrhnutie demokraticky kreovanej vlády.  Nazýva sa to sabotáž a ak budú zachádzať ďaleko vo svojom protislovenskom úsilí, môže sa stať, že sa začnú dopúšťať trestných činov proti republike. Trestná sadzba za tieto zločiny je pomerne vysoká.
 
Hlavnú úlohu po páde Matovičovho – Hegerovského neschopného dvojzáprahu prevzalo extrémistické Progresívne Slovensko (ePS) s Michalom Šimečkom, bezvýznamným sluhom ekonomicko-politického manipulátora Sorosa. Do čela ePS bol Šimečka dosadený práve s cieľom prevzatia moci, deštrukcie právneho štátu násilným spôsobom a sabotovaním záujmov Slovenska. Šimečkove a iné opozičné bláboly o rušení právneho štátu premiérom Ficom sú nepravdivé a vychádzajú práve z Američanmi uloženej úlohy za každú cenu zlikvidovať demokraticky zvolenú vládu na Slovensku. Opozícia so Šimečkom na čele pracuje na organizácii slovenského Majdanu!!!
 
Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) fungoval ako politický nástroj moci a postupne vychádza na povrch kde všade mala svoje chápadlá táto protislovenská chobotnica. Táto chobotnica mala svoje chápadlá naprieč celým mocenským spektrom, vrátane silových rezortov a žiaľ aj prezidentského paláca. Rušenie ÚŠP je oprávnené. Je to metastázovaný nástroj bývalej politickej moci, ktorý nie je liečiteľný. Vykrikovanie Šimečku, ktorý nechce vidieť násilie a porušovanie zákona na  ÚŠP je bezduché. Šimečka nevie argumentovať a používa iba všeobecné agresívne bludy založené na prázdnych slovách. Politická prázdnota Šimečku charakterizuje a je mu vlastná. Je to preto, lebo Šimečka nie je politik a už vôbec nie proslovenský politik. Je americký sluha  a sabotér slovenskej demokracie. Slovenská opozícia má ukrutný strach z toho, že sa začnú vyšetrovať trestné činy predstaviteľov bývalých vlád a predstaviteľov ďalších štátnych inštitúcií, korí sa dopúšťali nezákonnosti a ktorým výdatne pomáhal  ÚŠP a D. Lipšic. S ÚŠP sa experimentovalo aj v Bulharsku. Ako dopadol tento experiment si môžete pozrieť tu:
 
http://www.pravnelisty.sk/clanky/a1227-bulharsky-neuspesny-experiment-specializovanej-trestnej-justicie?fbclid=IwAR278Rex7njP4tX966PzYnfoXbmkGm3OSA7oPSYlAChdNopPucMxdV0Vx4c
 
Bulhari zrušenie ich Špecializovaného trestného súdu privítali, lebo bol paralelným súdnym systémom odporujúcim základným princípom trestného práva a jeho zrušenie považujú za  dôležitý krok na ceste k obnoveniu právneho štátu.
 
Závažné informácie týkajúce sa aj Slovenska môžete tiež nájsť tiež tu:
 
https://verfassungsblog.de/bulgarias-failed-specialized-criminal-justice-experiment/
 
Z materiálu vyplýva, že Bulharsko, Slovensko a iné východné členské štáty EÚ vytvorili špecializované trestné súdy na nátlak EÚ. Šimečka and company tvrdia, že ÚŠP je „dieťa“ Smeru – SD. Vidíme, že tomu tak nie je. Treba si uvedomiť skutočnosť, že Šimečka sa dostal na vysoký post EÚ vďaka Sorosovi s cieľom plniť jeho úlohy v tejto organizácii. Ide o skrytú formu ovplyvňovania politiky EÚ Sorosovským klanom v prospech USA. V podstate EÚ je dnes slúžka USA. Myslieť si, že Sorosov klan nemá aj iných platených sluhov v EÚ je naivné. Pred časom vyšiel dokonca zoznam týchto sluhov. Médiá a osoby, ktoré ho zverejnili boli okamžite označení za konšpirátorov a antisemitov. Keby sa okolo toho nebol zdvihol mediálny celosvetový humbug, aj by som veril, že tomu tak je.  Privítal by som, keby sa na základe tých informácií začala seriózna debata. To sa však nestalo. Preto ten zoznam považujem za pravdivý. Ak sa protistrana zmôže iba na uvedené obvinenia bez konkrétnej argumentácie, ktorá by ho vyvrátila, tak je to preto, lebo argumenty nemá. Samotný Soros sa k problematike skoro vôbec nevyjadroval, ergo potvrdil, že to je pravda.
 
Opozícia kladie Smeru-SD za vinu smrť J. Kuciaka a jeho priateľky M. Kušnírovej. Je to politický hyenizmus a vytĺkanie politického kapitálu. Vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa stali vo februári 2018. V polčase vládnutia tretej vlády R. Fica. Po vraždách oboch nešťastníkov vláda podala demisiu a do kresla premiéra nastúpil P. Pellegrini. Začala príprava opozície na prevzatie moci prostredníctvom iniciatívy „Za slušné Slovensko“.  Činnosť tejto iniciatívy bola riadená zo zahraničia prostredníctvom niekoľkých osôb v pozadí. Výkonnými osobami bolo zopár „zasvätených“  vo výbore iniciatívy ako napr. J. Šeliga.
 
Za to, že prípad vraždy Kuciaka a Kušnírovej nie je ešte ukončený, sú zodpovedné bývalé vlády, ktoré ani za tri a pol roka neboli schopné prípad zodpovedne ukončiť. Prečo? Nie je všetko tak, ako to bolo prezentované verejnosti? Je potrebné, aby sa prípad prešetril? Prečo nie je známy objednávateľ? Je v zahraničí? Čo vie o tejto vražde Tom Nicholson? Prečo nebol k prípadu vypočutý? Prečo sú vo výpovediach obvinených a odsúdených rozpory? To všetko sú legitímne otázky, na ktoré Matovičova mafia nevedela, nevie alebo nechce reagovať. Za tri a pol roka je výsledok nula. Akú úlohu tu zohral D. Lipšic? A hlavne – nebola táto vražda naplánovaná s cieľom likvidácie predchádzajúcej vlády Smeru SD? (viď odkaz).
 
A čo podozrenie z vraždy M. Lučanského? Tento prípad má mnoho nezrovnalostí a podozrivo rýchlo bol uzavretý ako údajná samovražda. Tomuto nezmyslu nikto logicky uvažujúci na Slovensku neverí. A opäť. Akú úlohu tu zohral D. Lipšic? Pracuje Lipšic pre CIA? Akú úlohu tu zohrala bývalá ministerka spravodlivosti Kolíková, ktorá urobila všetko pre to, aby sa prípad dôsledne nevyšetril? Čo tak posadiť ich na detektor lži?
 
Vtedajšia koalícia neváhala pre svoje posilnenie v priebehu politického boja využiť tiež covidové obdobie, ktoré na Slovensku prepuklo naplno začiatkom roku 2020. V marci 2020 nastupuje vláda I. Matoviča. Na Slovensku sa začali nevídané politické čistky na funkciách naprieč celým spektrom štátnej a verejnej správy. Hlavný dôraz  bol kladený na silové rezorty, tajné služby, súdnictvo a v mediálnom priestore. Na činnosť mainstreamu boli vyčlenené veľké finančné čiastky za protislužbu provládneho podávanie informácií a masírovania verejnej mienky v prospech Matovičovej vlády. Na Slovensku sa začali „zlaté časy“ pre politickú časť mimovládok, ktoré sa podieľali v rozpore so svojim poslaním na riadení štátu. Začalo upevňovanie prozápadnej moci, ktorá mala byť ako sa raz „prekecol“ Matovič – navždy.
 
Na svetlo božie sa pomaly vyplavujú pravdy aj o šikane  a mučení politických väzňov. Lučanský, Ribár, Krivočenko a ďalší sú obeťami Matovičsko-Hegerovskej mafie za pomoci  ÚŠP, Mikulca, Hamrana a ďalších, ktorí mohli vo veci konať tak, aby k tomu nedošlo. Po zrušení ÚŠP sa naplno z tejto skrine vyvalí špina, nahromadená za tri a pol roka. A z toho má opozícia obrovský strach. Preto si vybrala cestu deštrukcie, ide cestou vyvolania štátneho prevratu, ohovárania pred predstaviteľmi EÚ za aktívnej pomoci americkej ambasády, ktorá zasahuje nevídaným spôsobom do našich zvrchovaných záležitostí čím dáva najavo, že vietor fúka odtiaľ. Je veľmi pravdepodobné, že opozícia na čele s americkou ambasádou organizuje na Slovensku nový Majdan. A možno aj ďalšie ľudské obete. Musíme dávať pozor, aby k tomu nedošlo. Odhaľovať nezákonné praktiky tých, čo o to usilujú a brániť Slovensko pred šakalmi útočiacimi na existenciu Slovenska. Zároveň vyzývam predstaviteľov ministerstva vnútra a obrany, aby zákonnými prostriedkami tomu zabránili.
 
Viac na:
 
https://blog.hlavnespravy.sk/33170/budu-pachatelia-trestnych-cinov-z-radov-minulych-vlad-potrestani/
https://blog.hlavnespravy.sk/33041/americky-pobehaj-vo-funkcii-velvyslanca-na-slovensku-rana-mi-vbehol-do-rany/
https://blog.hlavnespravy.sk/33022/vazena-pani-zlatica-kusnirova-prosim-nenechajte-sa-zneuzivat-a-nehante-pamiatku-svojej-dcery/
https://blog.hlavnespravy.sk/20557/su-vysledky-vysetrovania-ukladnej-dvojnasobnej-vrazdy-jana-kuciaka-a-martiny-kusnirovej-v-zhode-so-skutocnou-pravdou/
https://blog.hlavnespravy.sk/31183/umrtie-milana-lucanskeho-bola-planovana-politicka-vrazda/
https://blog.hlavnespravy.sk/26612/vrazda-m-lucanskeho-je-nadalej-neobjasnena-verejne-spochybnujem-zavery-komisie/
https://www.euractiv.com/section/eu-council-presidency/news/slovenian-pms-soros-puppets-tweet-causes-eu-wide-political-storm/
 
Z mesta SNP Ivan Štubňa

Dodatok Mariána Moravčíka:

Situácia je oveľa horšia. Nedá sa prehliadnuť, že počas Majdanu v Kyjeve šlo o súperenie dvoch koncepcií, z ktorých obe mali hlavu a pätu. To, že jedna strana siahla po úderoch pod pás a nerešpektovaniu žiadnych pravidiel, sa síce prejavuje aj na slovenskom námestí, ale je tu niečo nové a desivo nebezpečné. Argumentácia slovenskej opozície už nemá ani len hlavu a pätu. Pripomína mi to odpoveď lenivého žiaka, ktorý si cez prestávku stihol pozrieť len nadpisy v učebnici a teraz pred tabuľou len nezrozumiteľne drmolí a hlasno s jasnou artikuláciou vyslovuje len kľúčové slová „právny štát“, „boj proti korupcii“ a podobne. Desivé je to, že médiá a ľudia vonku túto hru hrajú s nimi. Je to príznak hlbokého regresu…
Venujem tomu čoskoro samostatný článok.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore