Ilustračný obrázok: Wikipedia

Úvod autorky:

Predvolebná kampaň je v plnom prúde, dokonca taká istá ako bola pred poslednými parlamentnými voľbami.

Dnes som zachytila informáciu, že po škadalóznom vystúpení ministrov Naďa a Káčera, ktoré už pár dní rezonuje mediálnym priestorom, sa tentokrát chystá do Michaloviec sám pán Matovič a to vraj bez ochranky. Vyzerá to tak, že p. Matovič znova stavil na osvedčenú manipuláciu, vďaka ktorej sa dostal až na post premiéra. Ak je pravda, že „pamäť davu” trvá dva týždne a ľudia veľmi rýchlo zabúdajú na udalosti spred pár týždňov, tak sa môžeme tešiť na to, ako mu znova veľa ľudí „sadne na lep” a uveria mu. Preto dnes v plnom a pôvodnom znení uvádzam článok, ktorý som napísala v období, keď na Slovensku práve vďaka tomuto neuveriteľnému „slušňákovi a ľudomilovi” prebiehal odporný sociálny a biologický experiment – Povinné testovanie, alebo Národné nosošpáranie.

Ľudia nesmú zabudnúť „Čo dokázala spôsobiť jedna zjedená kožka z pečeného kuraťa. . .”

Obrazne povedané, postupnú likvidáciu nášho štátu pod vedením človeka, ktorý sa pred desiatimi rokmi preslávil vyjadrením, aký je on citlivý, pretože sa rozplakal ako dospelý, keď mu jeho oco počas nedeľného obeda zjedol kožu z opečeného kuraťa.
A tento človek, ktorého aj vďaka takýmto výrokom všetci pokladali za akéhosi exota a šaša a ktorý svojimi politickými excesmi a exhibicionizmom zabával desať rokov národ, sa stal práve kvôli svojmu umeniu manipulovať ľuďmi, premiérom.
Áno, tento človek za pár mesiacov svojho vládnutia dokázal svojím protiprávnym konaním a protiústavnými nariadeniami zlikvidovať právny štát, zničiť jeho ekonomiku a úplne rozložiť spoločnosť chrapúnskym a neľudským vydieraním a vyhrážaním sa občanom.
Áno, tento človek, ktorý celé roky prenasledoval svojich politických oponentov vymyslenými majetkovými a inými kauzami, sa po prevalení škandálu s jeho diplomovou prácou tváril ako neohrozený hrdina, lebo on sa v čase písania diplomovej práce venoval svojej firme. Kým iných obviňoval z majetkových deliktov, tak on sám neváhal na zakrytie tých svojich, zneužiť vlastnú matku a babkinu povalu.
Áno, tento človek so svojimi pusipajtášmi vo vláde, ktorí si tak ako on, kúpili vlastné politické strany za cieľom, čo najviac zbohatnúť na politike a štáte, skriminalizoval bývalý systém, ktorý z nášho malého chudobného štátu, zničeného vojnou, dokázal vytvoriť ekonomicky sebestačný a kultúrne vyspelý štát.
Áno, tento človek dokázal našich rodičov a starých rodičov, ktorí vybudovali tento štát, na ktorom on teraz parazituje a likviduje ho kvôli vlastnému prospechu, označiť za zločincov a kriminálnikov.
Až taká je tá jeho predstieraná citlivosť, ktorou sa snaží oblbnúť občanov na jeho trápnych plačovkách.
Áno, tento človek prenechal likvidovať nariadeniami tento štát a jeho občanov podobnému človeku bez chrbtovej kosti, ktorý v minulosti už pripravil náš štát o milióny eur a neniesol za to žiadnu zodpovednosť.
Veľkú mieru viny za to, či sa deje teraz nesú aj politici, ktorí doteraz vládli, pretože pripravili živnú pôdu pre zvolenie takéhoto človeka. Len sa prizerali jeho bláznovstvám a neuvedomovali si, že práve on je najvhodnejším kandidátom na zvolenie do funkcie premiéra, ktorý tento štát mal znova dostať na úroveň podradnej kolónie a pracovného tábora s lacnou pracovnou silou, takým akým bol pred a po našom vstupom do EÚ, keď sme si museli ešte viac priťahovať opasky ako po Zamatovom prevrate.
Áno, Slovensko sa po diktátorskom vyčíňaní nášho „citlivého pána premiéra“, stáva skutočne len jedným veľkým pracovným táborom s obrovskými montážnymi halami a občania nášho štátu doslova nevoľníkmi tejto vlády, ktorej premiér sa im vyhráža neposkytnutím lekárskej pomoci, stratou práce a existenčnými problémami.
Najzvláštnejšie je, ako zaryto mlčia strážni psi, Cerberovia demokracie a ľudskoprávne organizácie a dokonca aj predstavitelia EÚ, keď sa v našom štáte vyhráža vlastným občanom nielen premiér, ale aj minister obrany chce použiť proti vlastným občanom vojenskú políciu. Toto všetko svedčí o tom, že demokracia v EÚ neexistuje a plán ako zničiť štát, ktorý sa pomaly dostával z najhoršej biedy, bol vopred pripravený.
Je skutočne zvláštne, že toto všetko sa deje v členskom štáte Únie, ktorej predstavitelia hlasno protestujú pri údajnom porušovaní ľudských práv a demokratických princípov v iných štátoch a zavádzajú prísne opatrenia a sankcie voči vládam v nich.
Áno, toto všetko obrazne povedané, spôsobila jedna zjedená kožka z pečeného kuraťa…
Do vedenia štátu sa dostal človek, ktorý nemá žiadnu sebaúctu a sebareflexiu, pretože na niečo také ako je zničenie vlastného štátu a jeho občanov by sa nezapredal nikto, kto má aspoň štipku zdravého rozumu, charakteru a sebaúcty.
Pred tridsiatimi rokmi ľudia nevyšli do ulíc preto, lebo chceli zničiť komunizmus, ako sa to prezentuje a propaguje celé desaťročia, ale vyšli do ulíc práve kvôli takým ľuďom, ktorí si podobnými papalášskými manierami dokazovali svoju moc. A teraz majú občania povinnosť brániť to, čo im ešte z právneho a zvrchovaného štátu ostalo a chrániť pred svojvôľou ľudí, ktorí teraz vládnu vlastné životy a životy a budúcnosť svojich blízkych a drahých…

Devana

Slnovratovo 12. november 2020

Loading spinner

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WC Captcha + 25 = 35

Scroll to Top