Igor a Pavlínka – duo svätcov alebo podvodníkov?

Ilustračný obrázok: Wikimedia Commons

Obrázok je len ilustračný, nesúvisí priamo s textom.

Matovič povedal že odíde z parlamentu, ak Pellegrini splní dve podmienky týkajúce sa dôchodkov. Akosi si Matovič nevšimol, že už nie je v pozícii, kedy si môže klásť podmienky. Ale ako správny narcis a politický masochista sa potrebuje za každú cenu vtierať do pozornosti médií a to akýmkoľvek spôsobom. Pozornosť médií udržuje hlavne nevyberaným spôsobom s prítomnosťou vulgárneho správania a negatívnych signálov svedčiacich o jeho progresívnej psychickej chorobe.
 
Pellegrini si určite nebude všímať Matovičove podmienky lebo ho dávno prekukol a nebude reagovať na jeho ataky. Aby sa Matovič nenudil, zaútočil pred pár dňami verbálne jemu vlastným primitívnym spôsobom na poslanca Mažgúta, ktorý sa inteligentne vyhol atakom budúceho blázna. Matovič má chorobné nutkanie tlačiť sa do médií za akúkoľvek cenu. Korporátny mainstream mu na to skáče ako ryba na udicu. Na ich mieste by som Matovičovi položil otázku, kedy splní svoj predvolebný sľub týkajúci sa päťstoviek.  Normálni voliči mu na to nenaleteli. Naletela mu však cigánska marginálna menšina, ktorá ho vďaka tomuto prísľubu volila. Matovič sa dostal do parlamentu ako nimi nominovaný cigánsky barón. Cigánski baróni však väčšinou neplnia svoje sľuby. Potrebujú svoje ovečky na to, aby sa stali ich vládcami a potom ich okašlú. Matovič nebol výnimka a presne tak sa aj zachoval.
 
Matovičove opozičné ataky na koalíciu sú výstrelom do vlastného kolena. Celá opozícia je nakazená matovičizmom a vyčíta koalícii čo neurobila a čo má urobiť. Pritom sú to všetko hriechy terajšej opozície, ktorá keď bola v koalícii mala možnosť  plniť úlohy v prospech krajiny. Z nesplnených úloh opozície sme sa dostali do dnešného marazmu a opozícia chce, aby sa za mesiac napravil bordel, ktorý tu  zanechala ako svoje dedičstvo.
 
Matovič sa „blysol“ tiež tým, že zrušil svoju eseročku OĽANO a založil stranu pod názvom Slovensko, čo si myslím, že je v rozpore s Ústavou SR a súvisiacimi zákonmi. Z tohto dôvodu na Matoviča podala trestné oznámenie JUDr. Krajníková a napísala petíciu, aby ju občania v jej úsilí podporili. Svoj podpis na petíciu môžete dať tu:
 
https://www.peticie.com/peticia_-_judr_adriana_krajnikova_igor_matovi_strana_slovensko_a_trestne_oznamenie
 
Matovič je tiež človek, ktorý sa vyhol trestnému stíhaniu za podvod len vďaka premlčaniu jeho kauzy. Je tiež známy ako plagiátor diplomovky, čo je tiež istá forma podvodu. Okrem toho OČTK by mali začať vyšetrovanie voči Matovičovi za jeho výrok ku kauze vraždy J. Kuciaka a M. Kušnírovej. („Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice“…). Vyzerá to tak, že môže byť do prípadu nejakým spôsobom zainteresovaný. OČTK a vyšetrenie Matoviča na detektore lži by čiastočne mohlo vniesť do prípadu viac svetla. Ďalšie kauzy Igora Matoviča sú popísané tu:
 
https://www.51kauz.sk/app/uploads/2023/08/51kauz.pdf
 
Matovič údajne nevlastní nič. Podľa jeho slov. Majetok vraj prepísal na manželku Pavlínku. Kto vie či celý? A čo tak vyhľadať Matovičov majetok a účty v zahraničí? Boli by sme možno prekvapení. Na Slovensku investigatíva neexistuje, tak to nemá kto preveriť. Žeby polícia? Neviem. Takže kým sa niekto v tomto smere bude Matovičovým majetkom zaoberať, pozrime sa na Pavlínku. Podľa obchodného registra je na Pavlínku napísaná iba eseročka Hotel Trnavan.  Pavlínka aj Igor boli v minulosti prepojení na niekoľko desiatok osôb, ktoré boli ich partnermi. Možno ich vyhľadať na obchodnom registri, portáli foaf a finstat. Matovičove majetky v stave z roku 2019 si môžete pozrieť tu:
 
https://plus7dni.pluska.sk/domov/majetkovom-priznani-nema-nic-manzelka-vlastni-pol-trnavy-milionove-majetky-matovica-pustnu
 
O „zahmlievaní“ Matovičovho majetku sa môžete dočítať tu:
 
https://www.startitup.sk/igor-matovic-podla-majetkoveho-priznania-nic-nevlastni-jeho-manzelka-vsak-investovala-statisice-eur-do-zmeniek/
 
Portál Zastavme korupciu v roku 2021 napísal: Igor Matovič “prepísal” celý majetok aj rodinnú firmu na manželku. Rozsudkom Okresného súdu v Trnave, ktorý nadobudol právoplatnosť 31.8.2006 bolo zrušené bezpodielové spoluvlastníctvo. To je jeden zo spôsobov, ako sa môžu politici vyhnúť verejnej kontrole, keďže majetok manželky a neplnoletých detí sa priznáva ale nezverejňuje. “Igor Matovič nie je jediný verejný funkcionár, z ktorého majetkového priznania sa v podstate nič nedozvieme. Možno ho však považovať za exemplárny príklad, keďže je ministrom financií vlády, ktorá deklarovala transparentnosť vo verejných financiách a v politike“.
 
O praktikách Capa Matoviča si môžete pozrieť tu:
 
https://ereport.sk/bezmajetny-matovic-ci-grof-z-turca/
https://www.facebook.com/SamuelMigalTVJOJ/videos/160273777133749/
https://plus7dni.pluska.sk/domov/developerka-pavlinkina-firma-spustila-narocne-stavby-ktore-jej-chybaju-financii/2
 
Na záver vari už len toľko. Produkcia I. Matoviča v parlamente bude nielen prejavom úbohosti, ale aj odhaľovania skutočností, ktoré môžu viesť k ďalšiemu vyšetrovaniu na základe jeho vyjadrení. Matovič určite podľahne pokušeniu predviesť sa v médiách, aký je on múdry, čo všetko on vie a čo všetko môže zverejniť kvôli udržaniu pozornosti v médiách. Jednoducho si nedá pozor a na svetlo božie môžu vyplávať veci, o ktorých netušíme alebo čiastočne tušíme. Pre opozičnú mafiu sa Matovič stane nebezpečným človekom. Čo sa stane a aké následky to bude mať netušíme. Budúcnosť ukáže…Jedno je však isté. Matovič má panický strach, že nová vláda začne vyšetrovať pôvod jeho majetkov a majetkov jeho Pavlínky. OČTK by mali preveriť majetky manželov Matovičovcov lebo sú tu obrovské podozrenia z finančných machinácií.
 
Záverečná otázka: Prečo premenoval Matovič OĽANO na Slovensko? Faktom je, že pokladnica OĽANO  sa nabalila miliónmi za volebné výsledky v roku 2020. Premenoval Matovič OĽANO na Slovensko preto, lebo sa potreboval zmocniť miliónov likvidáciou eseročky OĽANO?
 
Viac na:
https://www.scribd.com/document/344974849/Policajne-uznesenie-Matovi%C4%8D
https://dennikn.sk/1980254/preco-je-matovicova-diplomovka-plagiat-a-preco-prorektor-uk-hovori-ze-nemala-prejst-video-a-vizualizacia/
https://blog.hlavnespravy.sk/33218/konfrontacna-politika-opozicie-svedci-o-tom-ze-sluzi-cudzim-panom/
https://foaf.sk/ludia/781240
https://zastavmekorupciu.sk/?s=Matovi%C4%8D
 
Z mesta SNP Ivan Štubňa

Dodatok Mariána Moravčíka:

Myslím, že na Matoviča ako osobu je škoda ťukania do klávesnice. Na mňa ten človek pôsobí ako aprílové počasie. Keď sa na človeka ráno usmieva Slnko, ešte to neznamená, že bude pekne. Cez obed môže človek zmoknúť a večer cestou domov si rozbiť nos na poľadovici. S počasím dohoda nie je možná.

Ale Matovič ako jav je veľmi poučná skúsenosť a nejako by sme si to mali, najmä v politike, prebrať. Slovensko od samého vzniku bolo polarizované a rozdelené (okrem nestálej a nerozhodnej masy) minimálne na dva nezmieriteľné tábory. Matovič je majster iluzionista a žonglér s konfrontáciou. On, ako jav, nám nastavuje krivé zrkadlo, kam sa dostaneme, ak budeme v tejto polarizácii a spoločenskej konfrontácii pokračovať – Slovensko bude jeden veľký blázinec. A nedožije sa konca storočia…

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore