O premlčacích dobách, znásilnení a zneužívaní…

V niečom tí liberáli, progresívci a kádeháci majú predsa len pravdu, keď vykrikujú na námestiach tie svoje frázy o premlčacích dobách, znásilneniach a zneužívaní.
Občania tohto štátu nesmú zabudnúť na to, akým spôsobom boli „znásilňovaní” počas kovidu šialenými vládnymi opatreniami, ktoré boli vynucované aj fyzickým násilím. A akým hrubým vydieraním, zastrašovaním a nátlakom boli prinútení k medicínskemu a sociálnemu experimentu s názvom „celoplošné testovanie”.
Nesmú zabudnúť ani na to, akým spôsobom vláda s štátni úradníci „zneužívali” mocenské postavenie, aby prinútili čo najväčšie množstvo ľudí k očkovaniu „experimentálnou vakcínou”.
Kde bol predseda KDH, keď boli vládnou mocou zatvorené kostoly na Slovensku počas najväčších kresťanských sviatkov a ľuďom bola odopretá dokonca aj individuálna pastoračná činnosť?
Áno, na „znásilnenie” ľudskej dôstojnosti a slobody, ktorá sa tu udiala počas covidového teroru, nesmie byť žiadna premlčacia doba, pretože to čo sa dialo, boli zločiny proti ľudskosti, ktoré páchali konkretni ľudia „zneužívaním moci”.
Rovnako „zneužívali” svoju moc na to, aby tento štát enormne počas svojej vlády zadĺžili a vedome ho likvidovali po všetkých stránkach.
A to, že teraz dokonca niektorí utekajú ako krysy z potápajúcej sa lode neznamená, že nie sú zodpovední za svoje zločiny…

Devana

Slnovratovo 15. február 2024

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore