Macron obetoval svojich žoldnierov na Ukrajine

Ilustračný obrázok: flickr

Emanuel Macron

Prezident Emmanuel Macron riadený Alexandrom Sorosom dáva najavo, že mu nezáleží na vlastnom národe, ale iba na tom, aby ho politici kolektívneho Západu s USA na čele tľapkali po chrbte za jeho protifrancúzsku a lokajskú politiku. Že Brigitte ulovila tohto „zajačika“ mladšieho od nej o 24 rokov tiež nie je náhoda. Brigitte sexuálne zneužívala nedospelého Macrona a podľa francúzskeho práva mala byť za to vo väzení. Lenže Francúzsko je krajina bezuzdného sexovania a takéto praktiky sú tam zrejme bežné. Tesne po sobáši Macron odchádza do USA k Rothschildovi na podnet Brigitte.
 
Politika Macrona je proti Rusku mimoriadne agresívna. Jeho vyhlásenia o potrebe dodávok zbraní, bezmedznej finančnej podpore Ukrajine sú všeobecne známe. Macron neváhal pred časom poslať dokonca svojich žoldnierov a legionárov na Ukrajinu. Francúzsko legionárov v mnohých prípadoch využíva na nelegálnu špinavú robotu, ktorú nemôže robiť oficiálna armáda. Potom sú to obyčajní žoldnieri, ktorí sa od legionárov líšia tým, že sú to väčšinou vojaci armády, ktorí pre to, aby mohli bojovať na Ukrajine vyzliekli francúzsku rovnošatu. Nezriedka sú používaní na Ukrajine v rámci nelegálnych štruktúr NATO a obsluhujú francúzsku techniku, na ktorú Ukrajinci nemajú výcvik. Napríklad húfnice Caesar alebo tanky Leclerc.
 
Najnovšie podľa portálu Politico sa Macron vyjadril, že Francúzsko bude „naďalej pomáhať Ukrajine držať frontovú líniu a chrániť jej oblohu“ a že obe krajiny „dokončujú dohodu“. Macron na tlačovej konferencii v Paríži tiež oznámil dodávku 40 rakiet dlhého doletu Scalp a „niekoľko stoviek“ bômb na Ukrajinu v najbližších týždňoch. Macron sa tak definitívne zaradil k najväčším západným vojnovým štváčom a zločincom po USA a Veľkej Británii. Nelegálne aktivity Macrona a Francúzska voči Rusku na Ukrajine, Rusko „ocenilo“ legálnymi aktivitami v Američanmi vyprovokovanej vojne a pozabíjalo 16. januára t. r. v Charkove niekoľko desiatok francúzskych žoldnierov bojujúcich proti Rusku. (Okrem iných vysokých dôstojníkov NATO). Títo Francúzi boli odborníci na rádioelektronický boj a ich strata celé velenie NATO na Ukrajine mimoriadne dočasne znefunkčnila.
 
Po tom, čo francúzsky minister obrany Sebastian Lecornu verejne klamal o prítomnosti francúzskych vojakov na Ukrajine, musel pred pár dňami na základe dôkazov a hromady francúzskych mŕtvol priznať, že francúzski vojaci na Ukrajine pôsobia.
 
Macron sa naplno demaskoval po opätovnom zvolení za prezidenta a po rozhovore s Alexandrom Sorosom, nástupcom G, Sorosa, s ktorým je v permanentnom styku od jeho návštevy v roku 2021. V tomto roku bol mladý Soros na návšteve aj u odstupujúceho (korupcia) rakúskeho kancelára Sebastiana Kurza. Po tom, čo A. Soros vybavil „teplé“ miesto pre Kurza v USA, hneď išiel nadväzovať kontakty do Paríža. Vedel prečo. Macron je spriahnutý s korporátnym bankovým priemyslom, keďže v minulosti pracoval  ako investičný bankár v Rothschild & Co. Naviazaný je tiež na pharma firmu Pfizer, ktorej obeťami sa stali milióny ľudí používaním ich výrobkov.
 
Voľakedy bolo Francúzsko mierovou krajinou. To už však neplatí od okamihu ako sa Francúzsko zapojilo do agresie voči bývalej Juhoslávii v rámci NATO v roku 1999. Francúzsko svojim konaním špiní pamiatku padlých vojakov Francúzska v druhej svetovej vojne. Ich hroby sú aj na Slovensku. Známy je napríklad pamätník na vrchu Zvonica pri Strečne s nasledovným veršom.
 
Nech kvitne bratstvo z ohňa povstania
Nech hroby padlých venčia kvety lúk
Na večnú slávu synom Francúzska
Ich k činom odvážnym viedla Marseillaisa
A v boji spoločnom padli – zvíťazili
Za šťastie naše i za šťastie ľudstva.
 
Známe sú i hroby a pamätné tabule napr. v Brezne alebo na Sliači. Francúzi týmto spôsobom špinia aj vzťahy so Slovenskom a našu spoločnú históriu. Napríklad aj tú, ktorá sa týka Štefánika.
 
Najnovšie Deep State a globálna elita dosadila Macronovi nového premiéra v podobe zatepleného Gabriela Attala. Francúzsko má aj nového ministra zahraničných vecí zatepleného Stéphana Séjourného – milenca nového premiéra. Už ozaj nechýba nič, len to, aby v rámci jednotnej politiky Francúzska sa všetci stretli v jednej posteli. 
 
A aby bolo jasné: Stéphan Séjourné bol predsedom liberálnej frakcie Renew v Európskom parlamente. Podpredsedom tejto frakcie bol  M. Šimečka. Finančne ju podporuje Sorosov klan a frakcia je riadená ideologickým náčelníkom Sorosovho klanu Alexandrom Sorosom. Renew má politické zastúpenie v 24 krajinách Európy. Na Slovensku je jeho členom Progresívne Slovensko, ktoré momentálne organizuje prevrat na Slovensku!!! Soros tak ovláda viac ako 100 europoslancov, (jednu sedminu všetkých členov).
 
Na stránke francúzskeho média Le Monde si môžete pozrieť množstvo káuz Macronových úradníkov.
 
https://www.lemonde.fr/les-decodeurs/article/2024/01/17/toutes-les-affaires-qui-ont-touche-les-ministres-d-emmanuel-macron-depuis-2017_6211365_4355770.html
 
Zaujímavé je, že inkvizítori EÚ a Európskeho parlamentu v prípade Francúzska pchajú hlavy do piesku ako pštrosy. Do Slovenska na podnet slovenských zapredancov však kopú. Odkaz Slovenska musí byť jasný. Nedovoliť zasahovanie európskych štruktúr do vnútorných záležitostí zvrchovanej SR.
 
Aj Le Parisien tvrdo kritizuje Macrona tu:
 
https://www.leparisien.fr/politique/annonces-demmanuel-macron-interminable-bavardage-flippant-deconnexion-terrible-les-reactions-de-lopposition-17-01-2024-VKJZD4ADPZHNLGXO6CUJBXFOFE.php
 
A uvádza, že reakčný technokrat Macron sa nestará o vnútorné problémy národa a vedie francúzsku spoločnosť do krízy a nepokojov, ktoré môžu prerásť do štrajkov.
 
Viac na:
 
https://www.politico.eu/article/emmanuel-macron-security-deal-ukraine-volodymyr-zelenskyy/
https://www.kp.ru/daily/27556.5/4880950/
https://www.reneweuropegroup.eu/our-family-in-europe
 
Z mesta SNP Ivan Štubňa

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore