Kto vlastní planétu Zem?

Každý z nás by súhlasil s tvrdením, že okolo nás žijú aj zlí ľudia. Máme však tendenciu tomu nevenovať prílišnú pozornosť. Žijeme totiž v presvedčení, že nás sa to netýka. Bolo by však naivné si myslieť, že zlí ľudia nečinia zlo. 

Rovnako tak vnímame aj globalistov. Žijeme v akomsi sebaklame, že asi ani žiadni globalisti nie sú. Nikde ich akosi nevidno a tie hejty o Sorosovi, Gatesovi či Schwabovi sú podľa nás dosť prehnané. Ale ak existujú antiglobalisti, a tí existujú, tak takmer s istotou môžeme povedať, že existujú aj globalisti. Títo globalisti predstavujú akúsi mocenskú silu, ktorá má snahu riadiť a ovládať nie len celé krajiny, v ktorých pôsobia oni sami, ale už aj celý svet. 

Lavína sa už odtrhla a nie je možné ju zastaviť a ani tento proces zvrátiť

Globalizmus je tu a je už nezastaviteľný! Dnes už vieme, že sa mu nevyhneme. Takéto silné procesy nedokážeme zastaviť a už vonkoncom ani zvrátiť. Môžeme ich však korigovať. Na globalizmus sa totiž môžeme veľmi dobre pripraviť a aj v malých skupinkách dokážeme veľmi účinne korigovať jeho účinky a dôsledky na nás ako jedincov.

Veľká väčšina z nás stále nevidí jasnú hrozbu globálnej vlády nad celým svetom. Väčšina o tom vôbec nič nevie. Tušíme to však, ale nevieme nič konkrétne. Sme totiž obeťami informačnej agresie a propagandistickej manipulácie globalistov. Sme proti nim takmer bezbranní a to najmä vďaka ich nenásilnej ale veľmi agresívnej „kultúrnej spolupráci“. Strácame vlastnú kultúru a stávame sa súčasťou kultúry západnej. Tá však nie je určená formovať silného, samostatného a slobodného jedinca. Jej úlohou je urobiť z nás závislých jedincov. Závislých na povolení žiť. Zdá sa to byť absurdné? Lenže ono to tak absurdné aj skutočne je.

Svetová finančná mafia už nie je len konšpiračnou teóriou

Stali sme sa už úplnými vazalmi svetovej finančnej mafie. Skúste dnes nemať účet v banke. Skúste žiť bez platobnej karty. Skúste byť úplne slobodnými a povedať svetu navôkol, že nepotrebujete žiadne peniaze, lebo voda patrí všetkým a je zadarmo. Lebo chlieb je z pšenice, ktorá rastie zo zeme, ktorá patrí aj vám. Lebo ste obyvateľom tejto planéty a tá patrí nám všetkým. Aha… Iba si naivne myslíme, že sme slobodní. Akosi sme sa s tým zmierili a ani sme si neuvedomili, že je to tak.

Krajiny skupiny G7 (teda Spojené štáty, Veľká Británia, Taliansko, Francúzsko, Nemecko, Kanada a Japonsko) spotrebujú až 70% celoročnej produkcie na planéte Zem. Len v USA žije dovedna 5% všetkej populácie našej Zeme, ktorí však spotrebujú až 50% všetkých zdrojov našej spoločnej planéty. Neustále sa zvyšujúca spotreba a nezmysel nazvaný „trvalo udržateľný rast“ je v preklade iba nekonečné pitvanie našej planéty a plytvanie spoločnými zdrojmi, pre uspokojenie „túžob“ malej skupiny jednotlivcov. 

Ak vo feudalizme platilo, že 10% populácie tých najbohatších monarchov vlastnilo spolu až 90% všetkých zdrojov na tejto planéte, tak v 20. storočí to kapitalizmus zmenil tak, že 1% najbohatších vlastnilo 99% všetkého bohatstva tejto Zeme. Dnes je tento pomer ešte hrozivejší. Len 1 promile najbohatších ľudí z celej populácie planéty Zem vlastní 99,9% všetkého jej bohatstva. My všetci dohromady oproti nim nevlastníme skoro nič. Pritom sme rovnakými obyvateľmi tej istej planéty, ako aj oni. My už nemáme kde inde ísť. A tie báchorky, že pôjdeme kolonizovať Mars sú len na odpútanie našej pozornosti na skutočnosť, že sme v podstate otrokmi majiteľov tejto planéty.

Materiálne uspokojovanie túžieb bez duchovného naplnenia

Sme vedení ku konzumu presne tak, ako sú hnané dostihové psy, ktoré bežia za svojou kosťou. Tú kosť ale aj tak nikdy nedohonia. Ak by sa tak totiž stalo, už nikdy by nebežali v takomto závode ako o život. A to isté latí aj o nás. Ženieme sa ako tie chrty za obyčajnou kosťou. 

Chceme absolvovať lepšie školy, aby sme získali lepšie platenú prácu. Lenže školy nám nedali patričné poznanie a tá práca nás väčšinou ani nebaví. Pracujeme pomaly celých päť dní v týždni, len aby sme zarobili peniaze, za ktoré si dovolíme aspoň jeden až dva dni relaxovať a kúpiť si vytúžené pôžitky. Peniaze nepotrebujeme na svoje základné potreby, ale na uspokojenie svojich materiálnych túžob. Tie túžby však nikdy nepominú. Každou splnenou túžbou prichádza ďalšia a ďalšia túžba, ktorú chceme naplniť a uspokojiť. Lenže uspokojenie neprichádza a rovnako ani naplnenie. Sme nešťastní, lebo nám chýba duchovný rast. Sme vazalmi kapitalizmu v jeho neustále sa zvyšujúcej a nikdy sa nekončiacej spotrebe zdrojov tejto planéty, ktoré si privlastnili tí najmocnejší. Hovorme im globalisti.

Všade navôkol, kde len ľudské oko dovidí žijú ľudia. Jeden jednotný inteligentný druh života na tejto planéte. Všetko, čo táto planéta ponúka, patrí nám všetkým. Nikomu inému. Iba nám, ktorí tú na planéte Zem žijeme. Všetko to kedysi patrilo nám všetkým. Potom prišli akýsi špekulanti a priniesli Bibliu. Povedali nám, že sa máme modliť. A my sme ich poslúchli a pokľakli. Keď sme vstali, všetko na vôkol patrilo im a nám ostala iba tá Biblia.

Ideológie nás zotročujú

Aby sa spoločnosť, štát či ľudstvo mohlo plnohodnotne duchovne rozvíjať, nesmie byť zotročované žiadnou ideológiou. Ani kapitalizmom, ani náboženstvom. Akákoľvek ideológia je totiž iba nástroj na to, ako nás ovládať. Globalisti nás potrebujú ovládať a preto robia maximum pre to, aby sme podliehali nimi vymysleným ideológiám. A je jedno, či je to agenda LGBTIQ+- alebo Klimatický terorizmus, či Neoliberalizmus v podobe aktuálneho Progresivizmu. Všetko sú to len nástroje na zahmlievanie pravdy. Pravdy o tom, že už dávno nie sme slobodnými. Stali sme sa totiž už dávno majetkom vlastníkov tejto planéty. Je čas pochopiť to!

K odhaleniu tohto utajovaného poznania vám pomôže najnovšia kniha z vydavateľstva TORDEN od Anatolija Vasilieviča Martinova s názvom „Filozofia života“. Je to kniha, ktorá má potenciál stať sa učebnicou svetonázorovej výchovy, nového vzdelávacieho predmetu budúcnosti, pomocou ktorej sa budú ďalšie generácie ľudí na tejto planéte už od mladého veku oboznamovať s fungovaním sveta okolo nás, ako aj s našim miestom v ňom.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore