Z Čech až … do Barnaulu

V.V. Pjakin

Ak chceme pochopiť procesy, ktoré prebiehajú v našom štáte, v našom okolí, ale aj na celosvetovej úrovni, musíme mať určitý stupeň znalostí. Znalostí, ktoré nám pomôžu pochopiť riadenie sociálnych supersystémov.

Dnes vám prinášame prvý z rozhovorov p. Jána Buzeka, prekladateľa a vydavateľa, ktorého mnohí poznajú z jeho vydavateľstva Zakázané Vzdelání s p. Valerijom Viktorovičom Pjakinom, ruským politológom a analytikom.

Rozhovor je určený najmä pre české a slovenské publikum, pretože sa týka problematiky vývoja a budúcnosti našich štátov a celej strednej a východnej Európy.

Rozhovor sme prebrali z nášho spriateleného webu Proudu národní hrdosti, ktorý vedie p. Yvetka Rychtaříková, s ktorou spolupracujeme. A pretože znalosti sú veľmi dôležité a nutné pre naše prežitie, je nutné, aby sa dostali k čo najväčšiemu počtu ľudí.

Knihy V.V. Pjakina O světe křivých zrcadel, ktoré vydalo vydavateľstvo Zakázané vzdelání, si na Slovensku môžete kúpiť vo vydavateľstve TORDEN, ktoré vydáva ďalšie zaujímavé a hodnotné publikácie plné znalostí a vedomostí, ktoré nám pomôžu nielen chápať dianie okolo nás, ale pomôžu nám vybudovať novú, ľudsky a sociálne spravodlivú spoločnosť, Nový svet pre Človeka.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore