Vakcína je MEGAPODVOD !

Ilustračné foto: flickr

I keď tu zrazu (asi omylom) prichádzajú prvé nesmelé správy od “lepšoľudí”, ktoré dokazujú, že všetky tie “tupelá”, “dezoláti” a “múdrosráči” či “opice”, ktoré si dovoľujú aj naďalej spochybňovať všetky veľkohubé táraniny “rádoby elít” nášho sveta, mali v konečnom dôsledku právo sa pýtať a odmietať tú bezbrehú demagógiu, že “vakcína je sloboda”. Pozrite si príspevok TV Narkóza: https://tvnoviny.sk/zahranicne/clanok/719284-o-ockovanie-uz-u-nas-nie-je-zaujem-unia-musi-aj-tak-platit-pfizeru-za-vakciny-ktore-ani-nevyrobi

Lebo vakcína NIE JE sloboda !

Všetci tí, ktorí od začiatku tvrdili, že celá kampaň okolo povinného očkovania je do neba volajúca sprostosť, boli minoritnou časťou našej spoločnosti blokovaní a vytesňovaní. Boli aj cenzúrovaní a niektoré politické idivíduá týmto ľuďom dokonca chceli odoberať právo na zdravotnú starostlivosť. V tej slepej skorumpovanej bubline, ktorú okolo seba vytvorili všetci títo fanatici povinného očkovania, sa bránilo diskusii a z práva na zdravie sa obratom stala povinnosť byť zdravým.

Jednotlivé indivíduá, ktoré sa ocitli chybou systému pri moci, presne tí ľudia, ktorí o sebe tak radi hovoria ako o tých lepších ľuďoch, a na základe tohto presvedčenia v seba samých, potom dávajú najavo aj svoju nadradenosť, tak presne títo ľudia by teraz mali: “kvičať ako divé svine” … a hlasno sa za toto svoje nebezpečné konanie národu ospravedlniť.

Niekoľko tisíc ľudí v tejto krajine doplatilo svojim životom na to, že sa stali obeťami “plándémie”, ktorej bezbreho a “neokrôchane” slúžili rôzne indivíduá z radov “vedeckých špičiek” až priam “svetových odborníkov”. Nikto však nebral vtedy ohľad na to, že títo “rádoby odborníci” sú len skorumpovanou cháskou skrachovancov, ktorí sa neštítia obetovať životý nevinných ľudí pre svoj osobný prospech. Kšeft im je nadovšetko a peniaze v ich ponímaní očistia aj charakter.

Aj toto najnovšie odhalenie je jeden z dôvodov, prečo chcú tak súrne teraz zavádzať cenzúru. Chcú tým dosiahnuť iba stav, v ktorom nebude už v budúcnosti možné spochybňovať ich bezbrehú demagógiu. Lebo však vakcína je sloboda a basta. “O pravde sa predsa nediskutuje” (až zúrim, keď si na to spomeniem, lebo presne takéto hlúpe a nedovzdelané jedince zdeformovali demokraciu a šíria najnebezpečnejšiu formu demagógie)

Pár tisíc ľudí v našej krajine by si zaslúžilo poriadne po papuli. A to by bolo to najmenej, čo si aj naozaj zaslúžia.

Akékoľvek porušovanie základných práv a slobôd jednotlivca zo strany ktorejkoľvek inštitúcie (aj súkromnej), by malo byť už raz a navždy trestané ako mimoriadny zločin proti ľudskosti. Veľmi rýchlo by si väčšina hňupov v čele týchto rôznych inštitúcií rozmyslela, či budú aj naďalej beztrestne vraždiť ľudí len kvôli svojim ziskom.

POVINNÉ OČKOVANIE MUSÍ BYŤ Z A K Á Z A N É !!!

Ja nie som proti očkovaniu! Ja som očkovaný rôznymi “odskúšanými” a overenými vakcínami. Som proti “POVINNOSTI” očkovať sa. Som proti obemdzovaniu osobných slbôd jedinca. Som proti tejto farmaceutickej genocíde a globálnej megakorupcii. Stačí si prečítať knihu “Za oponou WHO“, alebo “Skutočný Anthony Fauci” či “Pandémia vs Plándémia” a každému je hneď nad slnko jasné o čo tu ide. Implicitne je to povedané aj v tom príspevku TV Narkóza.

Vakcína je len jedna časť tohto pitavalu

Kým sa tu pred pár rokmi “iba beztrestne kradlo” , dnes sa kvôli ešte väčším zlodejinám rovno “beztrestne vraždí” a Matovič, Heger, Naď a aj Mikulec potom žiadajú o ochranku, lebo sa oprávnene boja nášho hnevu. Priam až zúrivosti od nás pozostalých za mŕtvymi, ktorých zavraždili.

Zavraždili, lebo aj napriek pochybnostiam a argumentom proti ich vyčíňaniu, tvrdošijne nakazili desiatky tisíc ľudí z ktorých viac ako desať tisíc následne aj umrelo. Hnali ľudí nezmyselne na kdejaké neoverené testovanie. Bránili v liečbe nakazeným. Defraudovali systém zdravotnej starostlivosti a znefunkčnili záchranu životov tisícov ľudí. Navyše bránili všetkým oponentom v boji proti ich vraždeniu. Robili to úmyselne!!!

Je nevyhnutné exemplárne potrestať najmä tých hlavných “gaunerov” aby sa už raz a navždy skoncovalo s takouto “politickou háveďou”. Toto nesmie prejsť mlčaním, lebo zajtra si vymyslia niečo ešte oveľa strašidelnejšie, než len nejakú plánovanú genocídu ľudstva. Tú sa podarilo tentokrát prežiť najmä tým dezolátom, ktorí majú odvahu vzdorovať a pochybovať a majú aj silu a chuť bojovať, a to aj za životy poslušných a nič netušiacich voličov, ktorí svojou nevedomosťou ešte stále veria zapredaným médiám a skorumpovaným politikom.

Začať je potrebné doma, v rodinách, na ulici u susedov v práci. Už sa nemusíme báť hovoriť svoj názor. Navyše ak sa ukazuje byť správny.

Zmena prichádza zdola!

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore