Woman With Joker Face Paint

Prvoaprílový žart Zuzany Čaputovej

Ilustračný obrázok – PHamid Tajik @ Pexels

V tento deň roku 2021 totiž vymenovala miesto pacienta Matoviča do funkcie premiéra ďalšieho pacienta Eduarda Hegera. Obávam sa či Čaputová nekonzultuje kandidátov na funkciu premiéra v istom zdravotnom zariadení v Pezinku. Ktovie? Alebo že by bola za tým Brinková z oplotenej ambasády? Z narcisa Matoviča sa stáva abnormálny exhibicionista jednostranne zameraných grafov. Ich výklad pred publikom sa musí chudák krvopotne učiť. Nedajbože, by sa ho niekto na tlačovke opýtal niečo mimo naučenej problematiky. V tom okamihu je totiž schopný vypotiť takú sprostosť, ktorá by iného na Slovensku nenapadla. V tomto je jedinečný. Monika Tódová to tiež vie, a preto dáva Matovičovi slušné jednoduché otázky vhodné pre jeho myslenie.

Tódová napísala aj tento Hegerov citát: „V Amerike som sa naučil, že ten, kto má opačný názor, nie je nepriateľ“. Nechápem prečo musel ísť Heger až do Ameriky, aby to zistil. A tiež nechápem, že keď to už zistil, prečo sa tým neriadi. Že by objavil Ameriku vo svojej hlave? Pacient Heger je súťaživý typ a za Matovičom v ničom nezaostáva.

„Ak Rusko porazí Ukrajinu, Slovensko bude ďalšie na rade“, varoval počas Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose slovenský premiér Eduard Heger. Napísala Pravda. Neviem kam chodí Heger na svoje tupiny, ale je vysokopravdepodobné, že je za ne dobre platený. Otázka je len kým. Ďalšia perla bola: „Ukrajina musí vyhrať.“ Tieto jeho výroky sa skôr hodia na futbalové dianie. A ktovie? Možno Heger medzi politikou a futbalom veľké rozdiely nevidí. Veľa by napovedal o Hegerovi rozbor jeho podpisu grafológom.

Slovensko má na poste premiéra, ktorý je apolitický, hravý typ počítačových hier. Aspoň tak pôsobí. Označuje sám seba za rímskeho katolíka a asi z tohto dôvodu obhajuje náboženstvo amerického militarizmu a slepú podriadenosť tejto politike. Nečudujem sa preto, že Heger nemá samostatné politické myslenie a ani vyjadrenia.

Heger je zrejme reinkarnovaný Zelensky lebo počas svojho vystúpenia skritizoval členské štáty EÚ za to, že sú príliš závislé od ruských energií a vyzval lídrov, aby „prestali robiť kompromisy“ vo svojich zásadách.

 „V podstate sme na príliš dlho vymenili naše zásady za lacný plyn a ropu. Kompromisy s Putinom spôsobili vojnu na Ukrajine. Agresívnu vojnu, ľudia zomierajú,“ povedal slovenský premiér s tým, že Ukrajinci „prelievajú vlastnú krv za naše hodnoty, aby sme my nemuseli“.

Politicky dezorientovaný Heger nemá schopnosť štátnika lebo len na základe týchto výrokov možno konštatovať, že zapredal vlasť, neháji slovenské záujmy, podporuje neonacizmus na Ukrajine, podporuje krviprelievanie na Ukrajine, ohrozuje aj s dezolátom Naďom bezpečnosť Slovenska atď. Heger sa vôbec nestará o rast kvality života na Slovensku, a o riešenie problémov Slovenska. Prečo? Jednoducho preto, lebo to nevie.

Počúvať a vidieť pacienta Hegera v priamom prenose je pre divákov utrpenie. Vyzerá totálne zmätený. Neverím, že berie návykové látky, ale ruku do ohňa by som za to nedal. Heger nemá na rozdiel od Naďa vyštudované americké špionážne školy, ale je možné, že ho zo CIA počas jeho pobytu v USA niekto preklepol, keďže svojho času pracoval na ministerstve obrany SR ako konzultant. Heger nie je nič iné ako len ďalší politik na Slovensku, ktorý je iba trpený…Nič pozitívneho nedosiahol – pre Slovensko…

 PS: Ozaj kto bude teraz radiť americkej guvernérke štátu Slovensko, keď sa Brinková presúva k Zelenskému? Nový americký veľvyslanec bude:

Gautam Rana

Pôsobil ako politický poradca 4. brigádneho bojového tímu 101. výsadkovej divízie v Chost v Afganistane od februára do júla 2008 a ako politický poradca v tíme riadenia dočasnej koalície v Mosule v Iraku v rokoch 2003-2004. V rokoch 2014-2015 pôsobil ako riaditeľ pre Afganistan a Pakistan v Rade národnej bezpečnosti (NSC). Má magisterský titul zo strategických bezpečnostných štúdií z National Defense University, čo je Univerzita národnej obrany riadená Pentagonom. Je pravdepodobné, že bude na Slovensku dohliadať na plnenie amerických vojnových cieľov.

Viac na:

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/628035-heger-ak-ukrajina-padne-sme-dalsi-na-rade-kyjev-musi-vyhrat/
https://sk.wikipedia.org/wiki/Eduard_Heger
https://dz.usembassy.gov/our-relationship/dcm/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Právne vyhlásenie

Celý obsah tohto článku, ak nie je výslovne uvedené inak, je chránený autorským zákonom. Pri akomkoľvek použití je nutné uviesť meno autora, názov a zdroj (Belobog).

Pri interpretácii obsahu sa predpokladá primerané všeobecné vzdelanie a zdravý rozum.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prosím, odpovedzte: 24 − = 20

Scroll to Top