Niekto sa zahráva s naším počasím

Mark Twain už pred viac ako storočím poznamenal, že: „Každý si tu hovorí o počasí, ale nikto s tým nič nerobí.“ Lenže už viac ako polstoročie to tak celkom nie je pravda. Nedávno sa pozornosť bezpečnostných expertov z celého sveta sústredila na vzdialené radarové pole, ktoré predtým prevádzkovalo americké námorníctvo na Aljaške s názvom HAARP. Možno to všetko súvisí s oveľa zlovestnejšou vládnou manipuláciou s počasím, ktorú sa nám snažia predať ako dystopickú politickú agendu pod názvom „klimatická zmena“ (climate change).

Načo fakty? Stačia senzácie a strach

V posledných mesiacoch sa čoraz viac začali používať v západných médiách nezvyčajné výrazy na opis extrémnych poveternostných udalostí. Najnovšie sa v televíznych správach o počasí používajú výrazy ako Cyklónová bomba alebo Atmosferický lejak, ktoré opisujú hromadenie rekordných objemov dažďa alebo snehu v regiónoch celého sveta, extrémne deštruktívnym spôsobom. Oligarchická a korporátna mafia okolo „Zelených“ svorne tvrdí, a to aj bez štipky faktického dôkazu, že je to všetko kvôli príliš veľkej „uhlíkovej stope“ človeka. Neustálym opakovaním tejto bezbrehej lži, to už používajú ako plnohodnotnú výhovorku, aby ňou teraz urýchlili postupné vyraďovanie ropy, plynu, uhlia, ako aj jadrovej energie v prospech nefunkčnej „zelenej energie“ dotovanej daňovými poplatníkmi.

Je však možné, že všetky tieto šialené poveternostné kalamity nie sú dielom prírody, ale sú v skutočnosti „umelo vyvolané“. Nie však v dôsledku nejakých emisií CO2. Od konca decembra 2022 najmä Spojené štáty americké prekonali ťažké poveternostné udalosti spôsobené búrkou cyklónovej bomby, ktorá pochovala veľkú časť východného pobrežia pod rekordne vysokými nádielkami snehu a to od Buffala až po Floridu. Západné pobrežie USA od štátu Washington po pobrežie Kalifornie v rovnakom čase prešlo extrémnymi záplavami v dôsledku takzvaných oceánskych riek. Tie sa totiž podieľajú na presune obrovských objemov vody z oblasti Pacifiku a spôsobujú následne vážne záplavy na pevnine.

Zelená korporátna mafia

Zelení ideológovia však bez akýchkoľvek vedeckých dôkazov tvrdia, že je to všetko v dôsledku globálneho otepľovania, spôsobeného človekom. Keďže sa však medzičasom zistilo, že žiadne globálne otepľovanie neprichádza, teraz sa táto agenda nazýva po novom „klimatická zmena“. Je to len preto, aby sa zmiatol pôvodný problém a aby sa v spoločnosti rýchlejšie udomácnili argumenty za zrýchlený prechod na dystopický svet bez uhlíka.

V júni 1996 americké letectvo zverejnilo správu s provokatívnym názvom „Počasie ako multiplikátor síl: Vlastniť počasie v roku 2025“. Správa načrtla možnosti umelo vytvoreného geoinžinierstva okrem iného na zvýšenie zrážok alebo búrok, potlačenie zrážok (vyvolanie sucha), odstránenie oblačnosti nepriateľa a ďalšie udalosti. Vznikol preto, aby „preskúmal koncepcie, schopnosti a technológie, ktoré budú Spojené štáty potrebovať, aby v budúcnosti zostali dominantnými vzdušnými a vesmírnymi silami“. Správa na začiatku poznamenala, že „modifikáciu počasia možno rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: potlačenie a zosilnenie vzorcov počasia.

V extrémnych prípadoch to môže zahŕňať vytvorenie úplne nových vzorcov počasia, zoslabenie alebo kontrolu silných búrok, alebo dokonca zmenu globálnej klímy v ďalekosiahlom alebo dlhotrvajúcom rozsahu.

„Poručíme větru dešti“

V roku 1985 brilantný fyzik Dr. Bernard J. Eastlund podal patent (US č. 4 686 605) na „Metódu a prístroj na zmenu oblasti v zemskej atmosfére“. Opis patentu tvrdil, že špecifické vyžarovanie silných rádiových vĺn do ionosféry môže spôsobiť zahrievanie a „zdvihnúť“ zemskú ionosféru. Dalo by sa použiť na kontrolu počasia, zmenu prúdenia vzduchu, vyvolanie tornád alebo vytváranie či naopak potláčanie zrážok. Americká armáda tento patent následne od Eastlunda získala a potom ich odovzdala špičkovému vojenskému dodávateľovi, spoločnosti Raytheon. Raytheon sa údajne podieľa aj na konštrukcii všetkých hlavných ionosférických vykurovacích radarových polí na celom svete, ktoré sú označované skratkou HAARP. HAARP je vysoko výkonné fázované pole radarových antén zameraných na ionosféru. Niekedy sa označuje ako iónový ohrievač a údajne sú umiestnené už na mnohých lokalitách po celom svete.

Dôkazy nechýbajú, iba sa taja

Existuje obrovské množstvo dôkazov, ktoré poukazujú na zlomyseľných aktérov s právomocami štátu, ktorí využívajú geoinžinierstvo na to, aby získali osobný prospech z takejto ničivej činnosti.

Nedávna diskusia Billa Gatesa s harvardským fyzikom Davidom Keithom o projekte uvoľňovania častíc uhličitanu vápenatého vysoko nad zemou, pomocou ktorého by napodobnili účinky sopečného popola blokujúceho slnečné žiarenie, alebo nedávne experimenty spoločnosti Make Sunsets Company na vypustenie meteorologických balónov na toto určených, prezradila zámery mocných tohto sveta. Je najvyšší čas, aby svet viedol otvorenú diskusiu o možných aktivitách tajných agentúr na manipuláciu nášho počasia, lebo aj posledné zemetrasenie v Turecku nemuselo byť len dielom samotnej prírody. Dôkazy chýbajú, ale reči sa už šíria.

Veľmi veľa informácií o tom, ako sa snažia mocní tohto sveta ovládať naše životy a neštítia sa pri tom použiť akékoľvek formy ovplyvňovania vrátane hromadného zabíjania ľudí nájdete v knihách vydavateľstva TORDEN aj od autora Williama F. Engdahla. Odporúčame však minuloročnú novinku „Hmla hybridnej vojny“ od Alexandra Bartoša s iným pohľadom na konflikty 21. storočia. 

Zdroj: Voľne preložené z Newslettra Williama F Engdahla No 90.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore