Niečo na tom Matovičovi je…

Ilustračný obrázok: Wikipedia

Pred viac ako dvomi rokmi povedal, že je a bude šašom, ktorý vždy hovorí pravdu.

Sociopatickým správaním a urážaním ľudí si znepriatelil väčšinu obyvateľov štátu, dokonca aj mnohých z tých, ktorí ho volili len preto, aby na Slovensku bola sranda.

Hrubo sa vyjadruje na adresu prezidentky a koaličných partnerov vo vláde a v súčasnosti ho mnohí vinia za politickú krízu, ale najmä za  totálny rozklad štátu.

Napriek všetkému si myslím, že niečo na tom Matovičovi je. A to, že buď nechtiac, alebo tvrdo úmyselne (čas ukáže pravdu), ozrejmuje svojimi výrokmi, ale aj skutkami mnohé skutočnosti, ktoré mnohí, akosi ani nechcú vnímať.

Nuž, len málokto si dnes už spomenie na jeho výrok po vražde novinára Kuciaka a jeho priateľky, a to cit: „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by predpokladám mohol  konečne spôsobiť, aj by som povedal  návrat k svedomiu pri poslancoch Smeru.“ Týmto výrokom nielenže spojil vtedajšiu opozíciu so spomínanou vraždou, ale ozrejmil, čo sa na Slovensku začalo diať. A tým bol tvrdý boj o moc a pokus o štátny prevrat, ktorým sa mali dostal k moci tí „správni ľudia“, ktorí by bez mihnutia oka a servilne plnili  príkazy svojich nadriadených. „Správni ľudia“, ktorým v skutočnosti nikdy nezáležalo na vlastnom štáte a jeho občanoch. Aj keď  tento pokus nevyšiel podľa predstáv jeho tvorcov a predošlá vláda   napokon vládla celé volebné obdobie, ľudia si ani neuvedomovali čo sa v skutočnosti chystá. Na to, aby títo „správni ľudia“ mohli vládnuť, bolo potrebné, aby voľby vyhral práve Igor Matovič, ktorého už vtedy mnohí považovali za nevypočítateľného a schopného všetkého. Igor Matovič, ktorého sa napokon nejakým elegantným spôsobom zbavia.

Prešlo pár mesiacov a pán Matovič v pozícii predsedu vlády vytiahol do boja s covidom „atómovú zbraň“, povinné celoplošné testovanie, ktoré nebolo jeho výmyslom ako si mnohí mysleli, ale ako sa  napokon ukázalo vopred dohodnutým medicínskym sociálnym experimentom. A pán Matovič ho aj správne nazval „Atómovou zbraňou“. Len málokto si dal vtedy do súvislosti toto testovanie so skutočnou atómovou bombou, ktorá je doteraz najničivejšou použitou  zbraňou proti civilnému obyvateľstvu a spôsobila smrť  a utrpenie mnohých nevinných ľudí. A takisto si len málokto vtedy a aj teraz uvedomuje, že najviac ľudí nezomrelo priamo po zásahu atómovou bombou, ale až po čase a po veľkom utrpení.

Áno, na Slovensku táto „atómová zbraň proti covidu“ spôsobila smrť a utrpenie mnohých nevinných presne tak,  ako to bolo na konci vojny v Hirošime a Nagasaki. Nielenže  ľudia zomierajú doteraz na následky zanedbanej a včas neposkytnutej lekárskej pomoci a starostlivosti, ale týmto vopred dohodnutým  medicínskym experimentom boli zámerne pošliapavané porušované základné ľudské práva a slobody občanov Slovenska.  A to krutým a neľudským spôsobom  tým, že  vláda začala  hrubo zasahovať do tých najintímnejších sfér života ľudí.

Iným zaujímavým počinom bývalého premiéra bolo objednanie ruskej  vakcíny proti covidu „Sputnik V“. Nastala okamžitá diskreditácia tejto vakcíny nielen testovaním na zvieratách, ale aj odmietaním „odbornou  verejnosťou“  a silnou mediálnou masážou, kým iné vakcíny, ktoré predtým neboli dôsledne testované, boli úradmi aj mediálnou progandou pretláčané za každú cenu. A práve týmto činom Igor Matovič ukázal pravdu o covide,  očkovaní a očkovacích látkach. Ak by bola epidémia covidu skutočne taká závažná, tak by boli použité na záchranu ľudí všetky možné spôsoby a nebola by umelo pretláčaná tá vakcína, za ktorej vznikom sú  a predávajú ju tí istí mecenáši a filantropi, ktorí si objednali celoplošné testovanie. To že je  covid a očkovanie megabiznisom pre určitú skupinu ľudí, podvodom na ľuďoch, ale aj lotériou a hazardom so zdravím,  Matovič  ozvučil „Očkovacou lotériou“.

A tým, že sa napokon vzdal premiérskeho kresla, ale stal sa ministrom financií, aj keď podľa vlastných slov financiám nerozumie, znova len ukázal, že Slovensko je „krajinou neobmedzených možností“, kde môže vládnuť hocikto bez odborných a profesijných znalostí a skúseností, dokonca aj šašo a ľudia ho s radosťou zvolia. Pretože im tridsať rokov stačia lacné klamstvá a prázdne sľuby…

Pred časom som napísala článok s názvom „Veľká vďaka pán Matovič“.  Nuž áno, Igor Matovič ukázal pravú tvár totality  „liberálnej demokracie“, ktorá sa presadzuje pomocou tvrdej  diktatúry a slúži iba mocenským záujmom hŕstky svetových mocenských elít, pre ktorú je Zisk za každú cenu alfou a omegou ich bytia.

Áno, niečo na tom Matovičovi je… Preto je potrebné pozorne sledovať čo robí, počúvať čo hovorí a nie iba podliehať emóciám a hnevu a nadávať. Pretože, iba tak budeme vedieť čo robiť ako sa brániť svojvôli Zla.

Devana

Slnovratovo 16. august 2022

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore