Konfrontačná politika opozície svedčí o jej zapredanosti Západu

Ilustračný obrázok: flickr

Obrázok je len ilustračný, nesúvisí priamo s textom.

V každom normálnom demokratickom štáte  opozícia môže kontrolovať koalíciu, poukazovať na ich nedostatky, ale hlavne má šancu predkladať v parlamente svoje návrhy, ak sú lepšie pre spoločnosť ako návrhy koalície. Očakáva sa, že lepšie riešenie sa prijme v prospech občanov. Na to všetko by malo byť v parlamente vytvorené pracovné prostredie s cieľom dosiahnuť konsenzus. Vždy musia mať pri tom na zreteli záujmy SR, rast životnej úrovne a zvyšovanie kvality života občana.
 
Posledné tri a polroka sme na Slovensku demokraciu nemali. Pretože je obrovský rozdiel medzi demokraciou a politickou pluralitou. Politická pluralita neznamená, že skutočná demokracia v štáte bude zabezpečená. Triumvirát Matovič, Heger, Ódor torpédovali loď zvanú Slovensko takým spôsobom, že jej hrozil osud Titanicu. Nová vláda, ktorá vzišla z volieb musí byť vo svojej práci veľmi pozorná a opatrná. Z jednoduchého dôvodu. Zapredanci Slovenska v parlamente už od začiatku zvolili proti tejto vláde nie konštruktívny charakter spolupráce, ale konfrontačný. Sluhovia Západu majú za úlohu od začiatku útočiť na novú vládu s cieľom jej zničenia a opätovnej uzurpácie moci. Starého Capo di tutti capi Matoviča vystriedal nový Capo Šimečka. Po niekoľkých dňoch novej vlády táto mafia začala za podpory zapredaneckého mainstreamu frontálny útok na dennodennej báze. A to absolútne sprostým spôsobom diktátu. Ako keby si nevšimli, že už nie sú pri moci a stále si myslia, že nová koalícia je povinná ich počúvať. Ich západní páni na čele s politicko-ekonomickým gangstrom Sorosom a Deep State z nich majú radosť. Títo gangstri spolu so slovenskými zapredancami, ktorí Západu slúžia si neuvedomujú, že národ v stave ohrozenia nie je skorumpovateľný.
 
Vládu premiéra Fica tak čaká boj o charakter štátu, o vykonávanie suverénnej politiky a zvrchovanosti naďalej. To, čo ma najviac udivuje je skutočnosť, že bývalé vlády  a dezinformačný mainstream sa sami usvedčujú z marazmu, do ktorého vtiahli Slovensko. Ako je to možné? Veľmi jednoducho. Stačí sledovať správy a poučenia opozície čo má robiť koalícia. Základná otázka znie: Keď o tom tak dobre terajšia opozícia vie, prečo nekonali keď boli pri moci? Pozrime sa na niekoľko dôkazov svedčiacich o hlúposti opozičných politikov, ktorí sa sami usvedčili z nečinnosti a  neodbornosti.
 
Začnime s protislovenským plátkom SME. Nečudujem sa, že kádrujú nových predstaviteľov štátu. G. Soros prikázal, SME a DenníkN urobí. Novinárka Holinová sa bojí, že políciu ovládnu kriminálnici. Napísala článok: „Treba sa pripraviť, v polícii sa to bude hemžiť potenciálnymi kriminálnikmi.“ Mená nových nominantov sú brvnom v jej sorosovskom oku. Nevie nič o práve, o prezumpcii neviny. Ale vie o šikane nových politických predstaviteľov, ktorí keď boli v opozícii, tak boli politicky i policajne perzekvovaní. Tvrdím to nie preto, lebo by som bol zástanca niektorého z nich, ale preto, lebo sa im vina nedokázala. Holinová dokonca obviňuje za tento stav voličov, ktorí zmenili stav veci verejných. Treba len dodať, že nie podľa gusta Sorosa, SME a Holinovej osobne. Táto čeliadka sa obáva, že súčasná vláda začne vyšetrovať doterajšie konanie do očí bijúcich neprávostí a skutkov z dielne ministerstva vnútra s cieľom urobiť tam poriadok, skončiť vojnu policajtov a zabezpečiť takú ich činnosť, ktorá nebude v rozpore so zákonmi a Ústavou SR. Pretože niet pochýb, že bývalé vlády urobili z tohto silového rezortu nástroj politickej moci, ktorej čelní predstavitelia nekonali v súlade s právom, ale v súlade so želaniami bývalého vládneho triumvirátu, Matovič, Heger a Ódor.
 
Takže pani Holinová to má popletené. Súčasné vedenie štátu sa bude snažiť odstrániť z tohto rezortu doterajších kriminálnikov, napríklad vyšetrovateľov NAKA tzv. Čurillovcov krytých bývalým ministrom vnútra, bývalým policajným prezidentom, zatiaľ neodvolaným špeciálnym prokurátorom Lipšicom a dokonca americkou guvernérkou štátu Slovensko Čaputovou. Lipšic týmto nepodareným policajtom zabezpečil status chránených oznamovateľov. Dostávajú sa tak pod krídla Úradu na ochranu oznamovateľov (ÚOO). Len z toho dôvodu, aby nemohli byť trestne stíhaní? Keby sme žili v skutočnej demokracii a voči Čurillovcom by bolo vznesené obvinenie, tak nech sa bránia proti obvineniam a nech dokážu, že nie sú vinní. Ak nie sú vinní, nemajú sa čoho báť. A ak sú vinní, tak potrebujú ochranu tých, ktorým slúžili. Bude zaujímavé sledovať transparentnosť tohto diania. Domnievam sa, že Čurillovcom bola poskytnutá uvedená ochrana v rozpore so zákonom, pretože zákon č. 54/2019 z. z. sa viaže na osoby oznamujúce trestnú činnosť a nie na osoby, ktoré sa jej dopúšťajú.
 
Budeme pokračovať s ďalším protislovenským plátkom DenníkomN. Napísal článok pod názvom „Na opravy ciest potrebujeme miliardu, inak nás čaká zatváranie mostov a obchádzky dlhé desiatky kilometrov…“ Opäť strela do vlastného kolena. Oprávnená otázka znie: Čo robil vyššie spomenutý vládny triumvirát, aby tento stav nebol alarmujúci? Odpoveď znie: Nič. Nehovoriac o premrhaných peniazoch nevyužitím príležitosti čerpať financie z eurofondov.
 
V ďalšom článku DenníkaN pod názvom: „ Čo by nemalo chýbať v programovom vyhlásení vlády pre školstvo“, sa môžeme dočítať redaktorské rady, ktoré vnucujú koalícii čo má robiť. Pritom nepoznajú ani programové vyhlásenie vlády, ani ciele koalície, ani zámery nového ministra. Pritom opäť. Bývalý minister s kaderníckym pôvodom Grӧhling nemal počas svojho ministrovania ani rozpracované programové vyhlásenie vlády na podmienky rezortu školstva. Jeho činnosť až do jeho pádu bola čisto chaotická. Nehovoriac o tom, že Gröhlingova diplomová práca je kombináciou kompilátu a plagiátu ako uviedol DenníkN. Takže rady redaktora DenníkaN možno považovať len za čistú špekuláciu, ktorá nie je založená na odbornosti, ale želaniach. V článku sa uvádza, že text pripravilo Centrum vzdelávacích analýz, čo je sorosovská  organizácia, ktorá s ďalšími kontroverznými mimovládkami napr. PDCS masíruje mozgy mladých ľudí podľa svojho videnia. Vytvára biorobotov, ktorí majú bez rozmýšľania robiť to, čo sa im vtieravým spôsobom predkladá.
 
Korunu politickej pomätenosti udeľujem Michalovi Šimečkovi, ktorý v článku DenníkaN pod názvom: „Nasadenie polície na hraniciach s Maďarskom je drahé divadlo na odpútanie pozornosti od čistiek v polícii…“. Nebudem sa venovať zmätočnému obsahu článku. Nekontrolovaná  migrácia je pre Slovensko totiž obrovské bezpečnostné riziko. Šimečka a nelegálne prosorosovské hnutie na Slovensku tiež usporiadanie pomerov v polícii nazýva čistkami. Je to pre koalíciu dobrý znak,lebo potvrdzuje, že sa vybrala správny smerom.
 
Na záver veri už len jeden komplexný postreh. Bývalý vládny triumvirát Matovič, Heger, Ódor a ich hlásne bývalé mainstreamové trúby spoločne vyhlasujú čo všetko je na slovensku zdevastované, rozvrátené, zničené a pod. Vytvárajú dojem, že to má na svedomí nová vláda. Národ však nie je taký tupý, aby uveril, že nová vláda to všetko stihla urobiť za niekoľko dní, čo je pri moci. Všetky tieto vyhlásenia svedčia o tom, že za všetok marazmus na Slovensku je zodpovedný práve spomínaný vládny triumvirát.
 
Viac na:
https://komentare.sme.sk/c/23238378/treba-sa-pripravit-v-policii-sa-to-bude-hemzit-potencialnymi-kriminalnikmi-komentar.html
https://www.hlavnydennik.sk/2022/10/19/curilovci-nahravky-ako-chceli-zapalit-santusovej-auto-nedostanu-ustavny-sud-im-nevyhovel
https://dennikn.sk/
https://dennikn.sk/1965107/aj-grohling-ma-pochybny-titul-pocas-kollarovej-kauzy-utajil-na-webe-svoju-diplomovku/?ref=mpm#
https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/bujara-minulost-ministra-skolstva-brana-grohlinga-ako-kadernik-vymetal-zury-tymito-ludmi
https://dennikn.sk/minuta/3653916/?ref=mwat

 
Z mesta SNP Ivan Štubňa

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore