Komu slúži Čaputová, Úrad špeciálnej prokuratúry,  Lipšic  a predstavitelia opozície?

Po včerajšom vyhlásení veľvyslanectva USA, v ktorom sa ambasáda priamo postavila za špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica a dnešnom vyjadrení Z. Čaputovej  o tom, že nevylučuje uplatnenie práva veta a podanie na Ústavný súd, je nutné položiť si viacero otázok a to:

Je Slovenská republika ešte suverénnym a právnym štátom, ak si ambasáda USA dovolí hrubým spôsobom zasahovať do vnútorných záležitostí nášho štátu?

Na čo v skutočnosti slúži Úrad špeciálnej prokuratúry?

Komu v skutočnosti slúžia Čaputová, Lipšic a predstavitelia bývalej vlády a terajšia opozícia?

Prečo tzv. „investigatívni novinári“ z mainstreamu mlčia, keď sú  takýmto hrubým spôsobom pošliapavané zvyšky právneho štátu a likvidovanie štátnosti?

A ako sa dá jedným slovom nazvať toto ich konanie?

Touto kauzou ohľadom ÚŠP sa začali priamo odhaľovať skutočnosti, že vyššie menovaní, počínajúc prezidentkou Čaputovou a končiac mainstreamovými médiámi slúžia tzv. „Deep statu“, ktorého maskotom je v súčasnosti prezident USA Biden.

Áno, sú to iba sluhovia, ktorí za štedrú odmenu, a to aj priamo od štátu, čiže vlastných občanov,  pracujú na jeho celkovej likvidácii.

Takže milí občania, už viete komu všetci títo slúžia?

Vy a štát – Slovenská republika to nie ste…

Vlastizrada Zákon č. 300/2005 (Trestný zákon) § 311

Definícia:

Občan Slovenskej republiky, ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike, teroru, záškodníctva alebo sabotáže, potrestá sa odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.

Devana

Slnovratovo 8. December 2023

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore