„Frekvencia božskej harmónie“…

Dnes ráno som zdieľala príspevok, v ktorom malý chlapec spieval v speváckej  súťaži nádhernú skladbu Andrewa Llyoda Webbera „Pie Jezu”. V komentári bolo spomenuté že ju spieva vo „frekvencii božskej harmónie“.

Skladbu, ktorú poznám v prevedení mnohých interpretov, chlapček spieval tak úchvatne, že v jeho speve bolo skutočne cítiť „frekvenciu božskej harmónie“. V jednej chvíli som cítila zimomriavky z dokonalosti tejto harmónie, aj pocit dokonalého šťastia a neubránila som sa slzám…

Je zvláštne, že ľudia dokážu počuť „frekvenciu božskej harmónie“ v najkrajšom hudobnom nástroji, ktorý Boh stvoril v ľudskom hlase, ale nedokážu ju počuť a ani cítiť v sebe samotných.

Ak by človek dokázal pochopiť a počúvať Boha v sebe, dokázal by sa napojiť aj na „frekvenciu božskej harmónie“ a jeho život by dostal na úplne novú, vyššiu úroveň bytia.

A niekedy stačí naozaj málo, aby sa človek stal skutočným Človekom. Stačí zatvoriť oči a započúvať sa do Božieho hlasu, ktorý sa nám prihovára na svojej vlastnej  „frekvencii božskej harmónie“

Devana

Slnovratovo 7. november 2023

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore