COVID-19 bol vyvinutý v laboratóriu vo Wu-chane

coronavirus, icon, usa
Obrázok od iXimus z Pixabay

Rozprávky o polievke z netopiera, od ktorého sa nakazil celý svet, rozšírili do sveta korporátne médiá. Všetkých sa snažili presvedčiť, že niekde na trhu v čínskom Wu-chane niekto zjedol netopiera a celý svet potom nakazil vírusom Sars-CoV-2, tiež známym ako ochorenie COVID-19.

Vírus sa takmer okamžite rozšíril do celého sveta. Drastické správy o mraziacich boxoch na mŕtvoly, ktoré museli kvôli nedostatku miesta nechávať na uliciach a o pandemických karanténach celých miest s desiatkami titíc nakazených, strašili celú planétu už od marca 2020. Spolu s vírusom sa šíril aj strach. 

Nezávislí overovatelia faktov

Ako zázrakom sa odnikiaľ vyrojili nezávislí overovatelia faktov a začali diktovať svetu, čo si môže a čo si nesmie myslieť. Všetky správy o umelom pôvode vírusu boli označované za hoaxy. Poniektorí aktivisti chceli dokonca ľudí s týmto názorom trestať za šírenie život ohrozujúcej dezuinformácie. Odrazu sa objavila cenzúra, ktorá je v demokratickom svete zakázaná. Všade zavládol chaos, pretože mediálne správy nehovorili pravdu o tom, čoho boli ľudia svedkami. 

Dnes už vieme s istotou povedať, že vírus je umelého pôvodu a s najväčšou pravdepodobnosťou bol vyvinutý vo výskumnom laboratóriu vo Wu-chane. Medzičasom sa dokonca objavili aj dôkazy o tom, že do jeho financovania boli zapojené priamo aj Spojené štáty. Dnes sa to všetko snažia hodiť na Čínu.

Ľudstvo COVID-19 napokon prežilo. Prežili sme ho aj napriek tomu, že nám bola odopieraná lekárska starostlivosť a COVID-19 odmietali vlády takmer na celom svete liečiť. Liečili sa už iba pacienti, ktorí sa v dôsledku neliečenia dostali do život ohrozujúceho stavu. Ivermectin je ešte aj dnes na Slovensku zakázaný, aj keď sa ukázalo, že bol jednoznačne vhodným liekom proti vírusu a jeho nasadením sa mohlo predísť desiatkamtísícom úmrtí v našej krajine. Doposiaľ neexistujú jednotné postupy liečby vírusu Sars-CoV-2. Jediná povinná protilátka je údajne nefunkčná mRna vakcína. 

Celosvetovo zomrelo takmer 7 miliónov ľudí

Neuveriteľných sedem miliónov ľudí zomrelo v dôsledku umelo vytvoreného vírusu, ktorý bol pravdepodobne takisto umelo rozšírený po celom svete. Rovnako je už dokázané, že drvivá väčšina mŕtvych doplatila svojim životom najmä na zlé rozhodnutia vlád jednotlivých štátov v prístupe k liečbe ako aj k celkovému boju s týmto vírusom. Tieto zlé rozhodnutia diktovala Svetová zdravotnícka organizácia (WHO). To nie je teória, ktorá by mohla byť označená za konšpiračnú. O tomto svedčia dôkazy, ktoré sú k dispozícii a ktoré boli aj verejne prezentované. 

Ešte aj dnes, každý kto túto teóriu prezentuje verejne, je označený za konšpirátora. Slovenská vláda sa netají tým, že by najradšej trestala každého, kto neprezentuje všeobecne uznávaný názor a prichádza s protirečivými dôkazmi. Dôkazmi, ktoré odhaľujú zlyhanie zodpovedných politikov, ale aj odborníkov. Zlyhanie, za ktoré desaťtisíce obyvateľov Slovenska zaplatilo svojimi životy.

Skutočné pobúrenie tohto príbehu však nie je len v tom, že nikto zo zodpovedných doposiaľ nebol potrestaný. Najväčším škandálom je skutočnosť, že ľudia, ktorí poznali alebo mali poznať naozajsnú pravdu, o tejto pravde úmyselne klamali. Otázka znie: „Prečo?“ Stále čakáme na odpoveď.

Vydavateľstvo TORDEN o tom prinieslo niekoľko šokujúcich titulov, ktoré odhaľujú pravdu o tejto celoplanetárnej genocíde:
Kniha od Williama F. Engdahla s priliehavým názvom: „Pandémia vs Plándémia“, ktorá odhaľuje tých, ktorí túto pandémiu v skutočnosti riadili a čo má byť jej výsledkom. 
Robert F. Kennedy Jr. zas priniesol v knihe „Skutočný Anthony Fauci“ plno dôkazov o megapodvodoch najväčších svetových farmafiriem, zapojených do globálnej korupcie a obchodovania so zdravím a smrťou.
V knihe „Za oponou WHO“ zas Oľga Četveriková odhaľuje strašidelnú schému obchodných prepojení tých najbohatších a najvplyvnejších ľudí tohto sveta s tými najväčšími farmafirmami na svete a prináša dôkazy o tom, ako Bill Gates so svojimi kumpánmi ovládol Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), prostredníctvom ktorej mohol celú pandémiu priamo riadiť.
V neposlednom rade je tu aj kniha šéfa Svetového ekonomického fóra z Davosu (WEF) Klausa Schwaba s názvom „COVID-19, Veľký reset“, ale ku nej vydavateľstvo Torden vydalo manuál z pera Valentina KatasonovaDešifrovať Klausa Schwaba“. 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore