Ako funguje studená vojna

Ilustračný obrázok: flickr

Bývalý agent KGB prezradil v rozhovore so svetoznámym publicistom Edwardom G. Griffinom , ako funguje studená vojna, ktorú dnes možno nazvať aj hybridnou. 

K ovládnutiu slobodnej spoločnosti dochádza v štyroch fázach:

  • demoralizácia
  • destabilizácia
  • kríza
  • normalizácia

Ozrejmil to v roku 1984 prebehlícky agent KGB Jurij Bezmenov, ktorý bol špecialistom na oblasť marxisticko-leninskej propagandy a ideologickej podvratnej činnosti.

Prvá fáza demoralizácie trvá 15-20 rokov a je zameraná predovšetkým na novú mladú generáciu. Proces demoralizácie zmení celej jednej generácii národa citlivosť na vnímanie pravdy. Ak je proces dokonaný, nezáleží už na tom, či sa darí pravdu aj naďalej skrývať, alebo je vystavená verejne. Veľká časť národa pravde už neverí, nakoľko majú sú demoralizovaní v jej vnímaní. 

Tento proces je nevratný! 

Človek, ktorý bol demoralizovaný, nieje schopný posúdiť pravdivé informácie. Fakty mu nič nehovoria. Aj keď ho zahrnú informáciami, autentickými dôkazmi, dokumentami, či obrázkami. 

Akonáhle je demoralizácia dokončená, druhou fázou ideologického vymývánia mozgov je „destabilizácia.“ Behom tohoto dvojročného až päťročného obdobia, sa proces zamerá primárne na základné štrukturálne prvky národa: ekonomiku, zahraničné vzťahy a obranné systémy. 

Treťou fázou je „kríza“. Trvalo by len šesť týždňov, než by sa krajina ocitla v totálnej kríze. Oslabenú spoločnosť je totiž veľmi ľahké priviesť do krízy, čo následne povedie k násilnej zmene moci, štruktúry riadenia a ekonomiky. Na scénu tak môže vstúpiť zhovievavý diktátor, ktorý dává grandiózne sľuby, aby mohol byť “dosadený” a mohol doviesť proces k poslednej fáze, „normalizácii“. 

Nový normál

Po skončení krízy budú všetci, ktorí pomáhali v podvratnej činnosti odstránení, keďže nebudú mať ďaľšie využitie, nakoľko sa po svojom rozčarovaní stanú prekážkou. Naša spoločnosť sa ocitla vo fáze dokončenej destabilizácie a ocitáme sa v neustálej ekonomickej, morálnej, duchovnej a finančnej kríze. Každý, kto v tejto fáze precitne, stáva sa automaticky prekážkou v procese normalizácie.

Medzitým nám totiž naši vodcovia už hovoria, že sa musíme prispôsobiť a dodržiavať ich „nový normál“ protiústavních nariadení, lekárskych testov, trasovania kontaktov, izolácie/karantény, digitálneho ID a získania „zdravotného pasu“, aby sme ukázali, že sme „v poriadku“.

Táto štvrtá fáza postupuje normalizáciou ďalej a bude pokračovať meraním uhlíkovej stopy a zavádzaním digitálnej meny. To bude doprevádzané rušením hotovosti a zabavovaním ľudí ich majetku. Napokon zakážu cestovať a celkovo, dopravovať sa, lebo prídel vzduchu si bude potrebné dokúpiť. Odpoveď je jednoduchá – lebo CO2. Ľudia však budú aj naďalej poslušne a tupo dodržiavať akékoľvek ďalšie požiadavky, nariadenia a obmedzenia, ktoré si mocní tohto sveta vymyslia.

Prehnaná dôvera a zapredané korporátne médiá

Ľudia už stratili mnoho slobôd. No a plány globalistov na „ideologickú subverziu“ im prešli takmer bez povšimnutia. Nový systém je nastolovaný hladko a hrozivé je, že väčšina ľudí sa týmto zmenám nijako nebráni ale ich priam víta. Je to dôsledok prvej fázy demoralizácie a v dôsledku toho aj bezbrehej dôvery v mocných tohto sveta. 

Zatiaľ vnímame iba ich hlavné témy, ktorými sú klimatický alarmizmus, LGBTQI, depopulácia, masová výmena/vymieranie obyvateľov, transhumanizmus, či digitálne otroctvo. Všetko prichádza ako súčasť prebiehajúcej fázy krízy a nastupujúcej fázy normalizácie. Proces je nezvratný, ale ešte nie je dokonaný a tak je ho možné stále zastaviť a nastúpiť rovnako dlhú cestu k Novému svetu pre Človeka.

Vydavateľstvo TORDEN má vo svojej ponuke skvelú knihu od Alexandra Bartoša “Hmla hybridnej vojny“, vďaka ktorej čitateľ získa úplne iný pohľad na konflikty v 21. storočí. Rovnako tak vydavateľstvo Torden ponúka aj náramne pozitívnu filozofickú esej od Alexandra Usanina “Nový svet pre Človeka“, ktorá hovorí o tom, ako a kým bude tvorený svet zajtrajška a taktiež receptár odporúčaní ako sa stať Človekom pre Nový svet v knihe “Cestovný pas do Nového sveta“, taktiež od popredného ruského filozofa Alexandra Usanina.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore